Пам’ятка природи на дніпровських кручах

Канівський заповідник
Неподалік від міста Канева, на правому березі та заплавних островах Дніпра серед мальовничих ландшафтів розташований найстаріший в Україні заповідник. Тут з лісистих пагорбів відкривається неймовірний вигляд на Дніпро з його численними піщаними перекатами і косами, на безкраї простори водосховища і вершини Канівських гір, вкритих лісами.

Заповідник оберігає типові та унікальні екосистеми Середнього Придніпров’я України в межах Лісостепу. Він об’єднує вкриті лісом яри та пагорби на правому березі Дніпра, всесвітньовідомі Канівські геологічні дислокації, Зміїні острови у Канівському водосховищі. Має багатий рослинний та тваринний світ: більше 13 тисяч видів рослин, грибів і тварин, півтори сотні з яких занесені до Червоної книги України, а більше трьохсот перебувають під охороною міжнародних конвенцій.

Також це місце має давню історію тут охороняються скіфські городища і поселення полян, а також городище давньоруського міста Родень, датоване IX–XIII століттями. Самовільно пересуватися цією територією категорично забороняється! Однак ви можете відвідати його, взявши участь у організованій екскурсії.

Канівський заповідник

Співробітники заповідника в теплу пору року проводять екскурсії для відвідувачів на екологічних маршрутах по території лісового масиву. Вартість – 24 грн. за одну особу.

Канівський заповідник

Добиратися з Києва:

  • Автотранспортом: близько 2-х годин (126 км) – є автобусне сполучення.
  • Потягом: до Миронівки, далі до Канева автобусом близько 40-ка хвилин (39 км).

Канівський заповідник

На території садиби заповідника є можливість розмістити для проживання екскурсійні групи (резервування заздалегідь – до приїзду):

  • Проживання в студентських гуртожитках, кімнати на чотири особи (вартість одного ліжко-місця на добу – 139 грн.).
  • Проживання в кімнатах підвищеної комфортності – 5 кімнат на дві особи кожна [кухня, туалет, бойлер, холодильник] (вартість одного ліжко-місця на добу – 245 грн.).

Канівський заповідник

З питань організації та проведення екскурсій звертатися до Олександра Дмитровича Полішка :
Контактний телефон: (804736) 3-29-91

Більше довідкової інформації можна дізнатися за посиланням.

Канівський заповідник

Канівський заповідник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *